Hakkımızda

Gebze Hasköy OSB’de faaliyet gösteren şirketimiz 2004 yılından günümüze edindiği tecrübeyle kimya sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübeli kadromuz, teknik kapasitemiz, çözüme odaklanan, ürün kalitesine ve hijyene önem veren, güven ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen misyonumuzla Türkiye genelindeki müşterilerimize ulaşmaktayız. Var olan ürün portföyümüze ilave olarak karşılaştığınız sorunları yerinde tespit ederek gerekli ARGE çalışmalarını yapmakta ve özel çözümler sunmaktayız. İhtiyaçların karşılanması ve sorunların çözülmesi hedefinde müşterilerimizi başarıya giden yolda takım arkadaşı olarak görmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizi, çalışmalarımızı ve doğayı bir bütünün parçaları olarak görüyoruz. Bu anlayışın bize yüklediği sorumlulukla, etik değerlerden asla taviz vermeden hayata güzellik katan ürünler geliştirmek bizim temel hedefimiz.

Vizyonumuz

Değişen hayat şartları ve dönüşen hayat algısıyla uyumlu, geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla arge çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Nitelikli kadromuz, inovasyona odaklanmis düşüncelerimiz ve müşteri memnuniyetini onculeyen kararlılığımızla kısa sürede büyüyen şirketimizi yerelde ve uluslar arası piyasada sektörün örnek şirketleri arasında görmeyi hedefliyoruz.