HAKKIMIZDA

İşimiz kimya gücümüz AR-GE

Tarihçemiz

Arge Kimya 2004 yılında Gebze’de kuruldu. Geçen yıllar içerisinde endüstriyel teknik kimyasallar ve temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini almıştır. Şirketimiz müşterilerimize sadece ürünlerin satışını yapmakla kalmayıp ürünlerle ilgili en iyi hizmet,danışmanlık ve eğitim hizmetini de sunmaktadır.

Misyonumuz

Sektörün ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, çevre dostu- doğaya saygılı ürünler geliştirerek, çalışanlarına, müşterilerine ve ülkesine değer katan bir firma olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mevcut kalite çıtamızı sürekli yüksek tutarak, sektördeki ayrıcalıklı yerimizi koruyarak, kalıcı üstünlükler sağlayıp, Türkiye’nin lider Endüstriyel Teknik Kimyasallar Üreticisi olmak. Yıllardır kaliteden ödün vermeden uygun fiyata çözümler sunduğumuz temizlik sektöründeki payımızı büyütmek.

Niçin Biz?

Kalite

Arge tüm teknolojik imkanlardan faydalanarak sizlere en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Çözüm

Gerek temizlik alanında gerekse endüstriyel uygulamalarda karşılaştığınız sorunlara size özel çözümler üretiriz.

İlkelerimiz

Çevre Politikası, Kalite Politikası ve Dumansız Politikayı içeren bir dizi politika uyguluyoruz.

Tecrübe

16 yılı aşkın tecrübemizle her zaman yanınızdayız. Can sıkıcı sorunlara orijinal çözümler sunar işinizi kolaylaştırırız.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için müşteri memnuniyeti yaptığımız işin en önemli kısmıdır. Bu sayede uzun yıllar piyasada başarıyla ayakta kaldık.

Destek

Müşterilerimizin karşılacağı sorunlarla ilgili tüm imkanlarımızı kullanarak destek vermekteyiz.

Referanslarımız

Hayatın her yerinde…

Kalifiye çalışan ve danışman kadromuzla müşteriye ait spesifik ürünler ve problemlerine çözüm bulmaktayız. Ürünlerimizi özel şirketler, resmi kurum ve enstitüler, hastaneler, catering şirketleri, çamaşırhaneler ve benzeri birçok şirkete sunmaktayız.

İletişim